Kariera

Poszukujemy pracownika do pracy na stanowisku inżynier budowy lub majster budowy.

Wymagania:

  • ukończenie technikum budowlanego lub studiów na Wydziale Budownictwa (inż. lub mgr),
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w pracy na budowie,
  • znajomość systemów szalunkowych,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • umiejętność obsługi programów AutoCad oraz MS Office,
  • gotowość do pracy na budowie,
  • dyspozycyjność.

Obowiązki:

  • nadzór i organizacja prac ekip ciesielskich oraz zbrojarskich,
  • kontrola wykonywanych elementów zgodnie z projektem (kontrola zbrojenia oraz geometrii szalunków),
  • uczestnictwo w odbiorach przez inspektora wykonanych elementów,
  • zamawianie materiałów oraz sprzętu,
  • rozliczanie robót,
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • premie w zamian za zaangażowanie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zdobycie doświadczenia i wymaganego stażu do uzyskania uprawnień budowlanych.

Kontakt: budmar@budmar-zelbet.pl, tel. +48 664 048 676

Ponadto zatrudnimy pracowników budowlanych lub brygady na stanowisku cieśla szalunkowy oraz zbrojarz:

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku cieśla szalunkowy lub zbrojarz (istnieje możliwość przyuczenia do zawodu),
  • brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości,

Oferujemy:

  • pełne wyposażenie: sprzęt i narzędzia do pracy oraz ubrania robocze.

Praca na terenie Trójmiasta oraz Olsztyna.