+ 48 58 352 14 24 budmar@budmar-zelbet.pl

BUDMAR jest firmą specjalizującą się w realizacji inwestycji budowlanych, w szczególności stanów surowych obiektów o konstrukcji żelbetowej.

strzałka
  • Fachowość

  • Bezpieczeństwo

  • Rzetelność

56

Inwestycje zrealizowane

10

Inwestycje w realizacji

16 lat doświadczenia

Tym co wyróżnia nas na rynku, jest fakt, że właścicielami firmy są inżynierowie. 

To przekłada się na wysoką jakość obsługi i wykonawstwa realizowanych przez BUDMAR inwestycji, szybkość reagowania i rozwiązywania problemów technicznych oraz organizacyjnych, pojawiających się w trakcie budowy, a także fachowość doradztwa technicznego.

29

Inwestycje
mieszkalne

5

Inwestycje
biurowe

16

inwestycji przemysłowych i
usługowych

16

inwestycje
publiczne

strzałka

Stawiamy na uczciwość w biznesie i partnerskie relacje.

436

Wykwalifikowanych pracowników

17

Osób z nadzoru z uprawnieniami budowlanymi

10

Realizacji w toku

Wysokie kwalifikacje kadry gwarantują zrozumienie problematyki inwestycji już na etapie przygotowywania się do jej realizacji. Dzięki czemu planujemy i organizujemy swoje roboty tak, by wyeliminować ewentualne problemy a nasza praca przebiegała płynnie i bez opóźnień.

Siłą firmy BUDMAR są pracownicy. Zatrudnione u nas osoby to zarówno doświadczeni fachowcy, sprawujący funkcje brygadzistów, jak i młodzi czeladnicy, którzy pracują pod okiem wyszkolonej kadry. 

Nadzór na budowie sprawuje kadra techniczna, w skład której wchodzi kilkanaście osób z uprawnieniami budowlanymi.

BHP

 

Szczególną wagę przywiązujemy do przestrzegania przepisów BHP, dzięki czemu bezpiecznie realizujemy nasze inwestycje oraz pomyślnie przechodzimy kontrole Państwowej Inspekcji Pracy. 

 

Realizowane przez BUDMAR inwestycje są stale nadzorowane przez wewnętrzną służbę ds. BHP, której działalność skutkuje bezpieczeństwem prowadzonych prac.